tatileviminsaat.com 05437757854
İlan Resim :
Danışman : Murat AKSAKALLI
Danışman Telefon Numarası : 05437757854
İlan No : 1300
İlan Başlık : FIRSAT YATIRIM ÖZEL TASARIM VİLLA 120,000 TL KIRA GARANTILI
İlan Tipi : Satılık
Fiyat : 980.000 TL
Konum : AYDIN / DİDİM / AKBÜK MAH.
Açıklama :

ÖZEL TASARIM  ÖZEL HAVUZLU VİLLA - ÖZEL LANSMAN FİYATI 

Özel havuzlu villa hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Didim'de 500-700 m3 arsaya  yapılacak olan. Villlamız özel tasarım marka villadır. Villa havuz ve bahçe tasarımları yine konunun uzmanı mimari ekibimiz tarafından tasarlanmaktadır. Villamız 4 ayda teslimdir.

SATIN ALMA SÜRECİ VE SÖZLEŞME

Arsanızı beğenmenizle beraber sözleşme aşamasına geçiyoruz. %40 ön ödeme, %40 ara ödeme ve %20 villa tesliminde ödemedir. Sözleşme aşamasında ilk ödemenin yapılması ile beraber arsanızın tapusunu size veriyoruz.İnşaatlarımızı 4 ay içinde tamamlayıp villanızı teslim ediyoruz.

KİRALAMA  GARANTİSİ VE VİLLA TURİZMİ

Villanızı dilerseniz sezonda villa turizmine açabilirsiniz bu durumda Mayıs-Ekim dönemlerini yurt içi ve yurt dışı misafirlere kiralayarak size sezonluk minimum 120.000 TL kira garantisi sağlıyoruz. Ödemeleriniz Sezon döneminde hesaplarınıza sorunsuz bir şekilde  yatırılmaktadır. Bütün operasyonları sizin adınıza biz yapıyoruz. Kira geliriniz sezon performansı ile beraber 140,000 TL ye kadar çıkmaktadır.

Villa Turizmi: Hızla gelişen, Avrupa'dan ve ülkemizden ailelerin tatil tercihlerinde en çok rağbet ettikleri turizm modelidir. Pazar büyüklüğü 30 milyar dolara, çıkmaktadır. Her yıl 30 milyon aile villa turizmini tercih etmektedir. Yurt dışı özel anlaşmalı villa turizm acentelerimiz, güçlü alt yapımızla villanızdan en yüksek kira gelirini elde etmeniz için hazırız. Satın aldığınız villanız, turizm sektöründe'' Marka Villa'' statüsündedir. 

Villa inşaatımızda 1. sınıf malzemeler kullanmaktayız. Uzun ömürlü yıllarca keyifle kullanacağınız, yüksek kira getirili, sorunsuz yatırım imkanı sunuyoruz.

YATIRIM KAR TABLOSU                                          

Villa satın alma bedeli                               : 980,000 TL

Villa tesliminde marka villa pazar değeri : 1600,000 TL

Kira garantisi                                             : 120,000  TL (Minimum)

İlk yılda karınız                                         : 640,000 TL

Yatırım dönüşüm zamanı                          : 2,5 Yıl

Villanızı sezon dışında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  Villanızın bakımını yine bizler yapmaktayız.

Sizler de klasik emlak yatırımı yerine bizlerle, yüksek kira getirili özel  havuzlu villa sahibi olabilirsiniz. Değerinden hiç bir zaman kaybetmeyecek, sizi enflasyona karşı koruyacak, yüksek kira getirisi ile de size önemli bir gelir sağlayacak bu kaçmaz yatırım fırsatı için telefonlarınızı bekliyoruz.

  

Oda Sayısı : 4+1
Metre Kare (m²) : 140
Kat Sayısı : 1
Site İçerisinde : Hayır
Zemin Etidü : Var
Kullanım Durumu : Boş
Otopark : Var
Bina Yaşı : İnşaat Halinde
Isıtma : Klima
Eşyalı : Evet
Aidat (TL) : 0
Krediye Uygun : Evet
Takas : Evet
Bulunduğu Kat : Bahçe Katı
Banyo Sayısı : 4